Ремонт котла Italtherm

Italtherm City Class

Ремонт котла Italtherm Івано Франківськ

⏩Працюємо з багатьма моделями котлів (димохідні та турбовані).

⏩Ремонт котла Italtherm в Івано Франківську проводить кваліфікований майстер на дому у замовника.

⏩Приїзд майстра зазвичай відбувається в день вашого звернення!

⏩Завжди на зв’язку! Online 24/7.   Наші контакти.

ремонт котла italtherm Івано франківськ

Історія бренду Italtherm почалася не так давно, в 2011 році. Але її коріння можна відслідкувати до 1970-х років, коли Паоло Маццоні заснував компанію Hermann, що спеціалізувалася на виробництві підлогових котлів. Під його керівництвом Hermann стала одним з провідних виробників в Італії. Проте, пізніше, завдяки викупу німецькою групою Vaillant, Маццоні розпочав новий проект – газові котли Italtherm, які швидко завоювали популярність завдяки своїм інноваційним технологіям.

Багато членів колишньої команди Hermann приєдналися до Italtherm, що стало одним із ключових факторів успіху нового бренду. У 2013 році Маццоні зумів відновити історичний виробничий майданчик у місті П’яченца і розширити його до 40000 квадратних метрів для виробництва 120000 котлів щорічно.

В даний час  газові  котли Italtherm в Івано-Франківську широко представлені на ринку, що свідчить про їхню популярність та визнання. Це добрий знак для споживача, оскільки він отримує передові італійські технології, дизайн та якість.

ремонт котлів italtherm івано франківськ

Газовий котел Italtherm City Class – це один з передових газових котлів, що випускаються італійським виробником Italtherm. Ось деякі ключові особливості цієї моделі:

  1. Турбо-технологія: Котли City Class використовують передову турбо-технологію, яка забезпечує більш швидке та ефективне опалення приміщення. Ця технологія дозволяє швидше нагрівати воду та забезпечувати потужне опалення навіть у найхолодніші дні.
  2. Енергоефективність: Котли Italtherm City Class відзначаються високою енергоефективністю, що дозволяє зменшити витрати на опалення та економити енергію.
  3. Компактний дизайн: Модель City Class має компактні розміри, що дозволяє економити простір у приміщенні, де вона встановлюється.
  4. Надійність: Котли City Class виготовляються з використанням високоякісних матеріалів і проходять строгі контролі якості під час виробництва. Це гарантує їх надійність та довговічність.
  5. Просте керування: Котли City Class оснащені інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом керування, що робить їх легкими у використанні та обслуговуванні.

Загалом, турбований котел Italtherm City Class в Івано Франківську є відмінним вибором для тих, хто шукає ефективне, надійне та економічне опалювальне рішення для свого будинку або приміщення.

Ремонт газових котлів Italtherm Івано Франківськ

можна замовити зателефонувавши нам за номером телефону 

073 209 2279 

та за допомогою  “Онлайн-Запису”.

Важливо!

⏩Не робіть ремонт котла Italtherm самостійно. Діагностикою та ремонтом газових котлів може займатися тільки компетентний майстер, що володіє відповідними технічними знаннями та навичками. Самостійні спроби виконати ремонт газового котла або заміну будь-яких компонентів, елементів, деталей у найкращому випадку не дають очікуваного результату, а в гіршому, можуть спровокувати більш складнішу неполадку та дороговартісний ремонт котла.

Нагадуємо!

⏩Для надійної та безперебійної роботи газового котла Italtherm рекомендовано щорічно проводити чистку та профілактику обладнання, а при необхідності заміну необхідних комплектуючих чи плановий ремонт газового котла.
Роботи бажано проводити перед початком опалювального сезону.

Обслуговування та ремонт газових котлів Italtherm Івано Франківськ

НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

0 коментарів