Ремонт котла Baxi

Baxi ECO, Baxi ECO FOUR, Baxi LUNA, Baxi MAIN

Ремонт  котла BAXI  Івано Франківськ

⏩Працюємо з багатьма моделями котлів (димохідні та турбовані).

⏩Ремонт котла Baxi в Івано Франківську проводить кваліфікований майстер на дому у замовника.

⏩Приїзд майстра зазвичай відбувається в день вашого звернення!

⏩Завжди на зв’язку! Online 24/7.   Наші контакти.

Ремонт котла Baxi

Бренд Baxi – виробник опалювального обладнання та водонагрівачів з Італії. Компанія-виробник Baxi спеціалізується на випуску опалювальних систем та систем гарячого водопостачання.

Загальний щорічний оборот компанії становить близько 270 млн євро. У компанії працює понад 800 співробітників. Близько 80% усієї готової продукції експортується в 70 країн по всьому світу.

На сьогоднішній день асортимент продукції Baxi включає:

 • Газові настінні котли (традиційні та конденсаційні).
 • Твердопаливні котли.
 • Акумуляційні електричні бойлери.
 • Сонячні водонагрівачі.
 • Теплові насоси.
 • Кондиціонери.

Найбільш популярними товарами Baxi в Івано-Франківську є газові котли, серед яких найбільш популярні моделі ECO-4, ECO FOUR та LUNA-3.

Газовий котел Baxi відповідає найвищим стандартам якості. У 1993 році компанія однією з перших у опалювальному секторі отримала міжнародний сертифікат системи якості та виробництва ISO 9001.

На початку 2000-х виробник був отримав сертифікат екологічності виробництва ISO 14001.

Ремонт котла baxi івано Франківськ

Основні причини можливих поломок газового котла Baxi можуть бути:

 1. Неправильна експлуатація: Недостатньо професійне встановлення або неправильна експлуатація газового котла можуть спричинити поломки, такі як перевантаження, неправильне встановлення тиску в системі, некоректне відведення продуктів згоряння і тому подібне.
 2. Недбале обслуговування: Невчасне обслуговування та очищення газового котла може призвести до забруднення теплообмінників, що зменшує ефективність системи та може призвести до поломки.
 3. Зношені або пошкоджені деталі: Елементи газового котла Baxi, такі як насоси, датчики, клапани та інші деталі, можуть виходити з ладу через зношення або пошкодження, що може призвести до виникнення несправностей.
 4. Невірна робота газового клапана: Невірно налаштовані параметри подачі газу можуть спричинити перевантаження котла або інші проблеми, що можуть призвести до ремонту котла Baxi.
 5. Перебої в електропостачанні: Недоліки у живленні або перебої в електропостачанні можуть вплинути на роботу електронних компонентів газового котла Baxi, що може призвести до його неправильної роботи.

Загалом, ретельне обслуговування, правильна експлуатація та вчасні ремонти можуть допомогти у запобіганні багатьох несправностей газових котлів Baxi.

Ремонт газового котла Baxi в Івано-Франківську

можна замовити зателефонувавши нам за номером телефону 

073 209 2279 

та за допомогою  “Онлайн-Запису”.

Важливо!

⏩Не робіть ремонт котла Baxi самостійно. Діагностикою та ремонтом газових котлів може займатися тільки компетентний майстер, що володіє відповідними технічними знаннями та навичками. Самостійні спроби виконати ремонт газового котла або заміну будь-яких компонентів, елементів, деталей у найкращому випадку не дають очікуваного результату, а в гіршому, можуть спровокувати більш складнішу неполадку та дороговартісний ремонт котла.

Нагадуємо!

⏩Для надійної та безперебійної роботи газового котла Baxi рекомендовано щорічно проводити чистку та профілактику обладнання, а при необхідності заміну необхідних комплектуючих чи плановий ремонт газового котла.
Роботи бажано проводити перед початком опалювального сезону.

Обслуговування та ремонт газових котлів Baxi Івано Франківськ

НА ГОЛОВНУ СТОРІНКУ

0 коментарів